Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36
Zatvoriť

Sklenené terárium – Veľký päťuholník

28.10
Ponúkame vám florárium, v súčasnej dobe sa stali veľmi módnou záležitosťou a taktiež nádherným dekoratívnym prvkom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru, alebo exteriéru. Neváhajte a prineste čaro prírody do vášho domova. Terária môžete vyplniť kamienkami, machom, vetvičkami a doplniť ich farebným lístím, sukulentmi, alebo inými darmi prírody. Fantázii sa medze nekladú. Ak túžite po romantike, môžete do vnútra vložiť malé žiarovky a môže poslúžiť ako originálny svietnik. Dodanie do 7 dní od objednania. Rozmery: 14 cm x 14 cm x 20.5 cm Objednávajte už teraz tento jedinečný darček pre akúkoľvek príležitosť.
Zatvoriť

Sklenené terárium – Veža

25.30
Ponúkame vám florárium, v súčasnej dobe sa stali veľmi módnou záležitosťou a taktiež nádherným dekoratívnym prvkom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru, alebo exteriéru. Neváhajte a prineste čaro prírody do vášho domova. Terária môžete vyplniť kamienkami, machom, vetvičkami a doplniť ich farebným lístím, sukulentmi, alebo inými darmi prírody. Fantázii sa medze nekladú. Ak túžite po romantike, môžete do vnútra vložiť malé žiarovky a môže poslúžiť ako originálny svietnik. Dodanie do 7 dní od objednania. Rozmery: 9,5 cm x 9,5 cm x 20 cm Objednávajte už teraz tento jedinečný darček pre akúkoľvek príležitosť.
Zatvoriť

Sklenené terárium na aranžmány – Tvar malý diamant

15.90
Ponúkame vám florárium, v súčasnej dobe sa stali veľmi módnou záležitosťou a taktiež nádherným dekoratívnym prvkom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru, alebo exteriéru. Neváhajte a prineste čaro prírody do vášho domova. Terária môžete vyplniť kamienkami, machom, vetvičkami a doplniť ich farebným lístím, sukulentmi, alebo inými darmi prírody. Fantázii sa medze nekladú. Ak túžite po romantike, môžete do vnútra vložiť malé žiarovky a môže poslúžiť ako originálny svietnik. Dodanie do 7 dní od objednania. Rozmery: 10 cm x 10 cm x 14.5 cm Objednávajte už teraz tento jedinečný darček pre akúkoľvek príležitosť.
Zatvoriť

Sklenené terárium na aranžmány – Tvar veľký diamant

35.90
Ponúkame vám florárium, v súčasnej dobe sa stali veľmi módnou záležitosťou a taktiež nádherným dekoratívnym prvkom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru, alebo exteriéru. Neváhajte a prineste čaro prírody do vášho domova. Terária môžete vyplniť kamienkami, machom, vetvičkami a doplniť ich farebným lístím, sukulentmi, alebo inými darmi prírody. Fantázii sa medze nekladú. Ak túžite po romantike, môžete do vnútra vložiť malé žiarovky a môže poslúžiť ako originálny svietnik. Dodanie do 7 dní od objednania. Rozmery: 23 cm x 29 cm x 20 cm Objednávajte už teraz tento jedinečný darček pre akúkoľvek príležitosť.
Zatvoriť

Sklenené terárium na aranžovanie – Tvar kocky

17.90
Ponúkame vám florárium, v súčasnej dobe sa stali veľmi módnou záležitosťou a taktiež nádherným dekoratívnym prvkom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru, alebo exteriéru. Neváhajte a prineste čaro prírody do vášho domova. Terária môžete vyplniť kamienkami, machom, vetvičkami a doplniť ich farebným lístím, sukulentmi, alebo inými darmi prírody. Fantázii sa medze nekladú. Ak túžite po romantike, môžete do vnútra vložiť malé žiarovky a môže poslúžiť ako originálny svietnik. Dodanie do 7 dní od objednania. Rozmery: 10.5 cm x 10.5 cm x 10.5 cm Objednávajte už teraz tento jedinečný darček pre akúkoľvek príležitosť.
Zatvoriť

Sklenené terárium na aranžovanie – Tvar veľký osemuholník

26.10
Ponúkame vám florárium, v súčasnej dobe sa stali veľmi módnou záležitosťou a taktiež nádherným dekoratívnym prvkom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru, alebo exteriéru. Neváhajte a prineste čaro prírody do vášho domova. Terária môžete vyplniť kamienkami, machom, vetvičkami a doplniť ich farebným lístím, sukulentmi, alebo inými darmi prírody. Fantázii sa medze nekladú. Ak túžite po romantike, môžete do vnútra vložiť malé žiarovky a môže poslúžiť ako originálny svietnik. Dodanie do 7 dní od objednania. Rozmery: 15 cm x 15 cm x 13.5 cm Objednávajte už teraz tento jedinečný darček pre akúkoľvek príležitosť.