Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36
Zatvoriť

Drevená skladačka – Krtko a korčule od 1 roka

5.39
Skladačka - Krtko s dáždnikom, 4 diely. Dieliky sa môžu umiestňovať na drevenú dosku s rámčekom a predlohou alebo možno obrázok skladať bez rámčeka. Puzzle pomáhajú rozvíjať logické myslenie a jemnú detskú motoriku. Rozmer: 15 x 15 cm. Pre deti od 12 mesiacov.
Zatvoriť

Drevená skladačka – Krtko s dáždnikom a žabkami od 1 roka

5.39
Drevená skladačka - Krtko s dáždnikom a žabkami, 4 diely. Dieliky sa môžu umiestňovať na drevenú dosku s rámčekom a predlohou alebo možno obrázok skladať bez rámčeka. Puzzle pomáhajú rozvíjať logické myslenie a jemnú detskú motoriku. Rozmer: 15 x 15 cm. Pre deti od 12 mesiacov.
Zatvoriť

Drevené autíčko – ambulancia (vhodné od 1 roka)

9.50
Parádne a rýchlo jazdiace záchranné vozidielko je pripravené pre vaše milované ratolesti. Šikovne tvarované autíčko sa dobre drží v detských ručičkách. Je vhodné pre hranie detí od jedného roka. Rozmer autíčka: 11,5 × 5 x 8 cm.

Drevené počítadlo novinka – Vhodné od 1 roka

27.50 19.00
Drevené počítadlo pre rozoznávanie farieb a pre prvé počítanie. Päť drevených tyčiek a podstava tvoriace počítadlo a vežu zároveň. Na jednotlivé stojančeky môžu deti navliekať jednotlivé dieliky tak, aby zapojili svoju logickú úvahu a potrénovali tak zároveň svoju zručnosť a koordináciu. Hračka je vyrobená z kvalitného dreva, farby sú zdravotne nezávadné. Určené pre deti od 1 roka. Rozmery: 24 x 7 x 13,5 cm.

Xylofón zvieratko 1 ks – vhodné od 1 roka

14.80 12.80
Farebný xylofón v tvare zvieratka. Možnosť výberu z dvoch druhov a to myška alebo slimák (vyberte si 1 a napíšte do poznámky) Rozmer slimáčik - 29,5 x 17cm / myška - 29,5 x 17,5 cm Vhodné od 1 roka. Hudobný nástroj Xylofón je vhodný pre všetky vekové kategórie – batoľatá, predškolákov a aj malých školákov.  Má veľký význam pri rozvoji zručností, nakoľko hudba stimuluje jednotlivé časti mozgu, ktoré sa spájajú s matematikou, čítaním a rozvojom emócií dieťaťa. Podporuje aj schopnosť zapamätávania a to prirodzene. Pri hre sa učí rôzne tóny, rytmus, ale aj slová piesní.