Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

Drevená motorická hračka Levík

23.76 20.76
Nádherná drevená hračka Levík 3+ Drevená hra obsahuje nasledovné hry: hudobný nástroj Xylofón, labyrint so zvieratkami a zatĺkačku. Prečítajte si o danom produkte viac: Zatĺkačka a labyrint sú výborné hry, ktoré podporuje jemnú motoriku, koordináciu rúk, očí a taktiež podporujú aj logické myslenie. Hudobný nástroj Xylofón je vhodný pre všetky vekové kategórie - batoľatá, predškolákov a aj malých školákov.  Má veľký význam pri rozvoji zručností, nakoľko hudba stimuluje jednotlivé časti mozgu, ktoré sa spájajú s matematikou, čítaním a rozvojom emócií dieťaťa. Podporuje aj schopnosť zapamätávania a to prirodzene. Pri hre sa učí rôzne tóny, rytmus, ale aj slová piesní.  Drevená hra Levík je vhodná pre deti od 3 rokov.      

Drevená skladacia veža – didaktická hra

25.50 18.50
Didaktická hračka Skladacia veža z drevených farebných dielikov je určená pre všetky šikovné deti. Skladá sa z oválneho podstavca s tyčkou, na ktoré sa postupne skladajú dieliky. Podporuje predstavivosť a schopnosť kombinovať. Deti sa naučia tiež rozpoznávať farby. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vyrobené z dreveného materiálu. Rozmery 23,5 × 9,5 cm.

Drevené puzzle – Kravička

4.99
Drevené puzzle v rámčeku s obrázkom kravičky pre najmenšie deti. Dieliky sa môžu umiestňovať na drevenú dosku s rámčekom alebo možno obrázok skladať bez rámčeka. Určené pre deti od 2 rokov. Rozmer 15 x 15 cm, veľkosť dielika 4 cm, počet dielikov 9ks.

Drevený autobus so zvieratkami a xylofónom – od 2 r

42.30 29.20
Vkladačka so xylofónom v podobe auta je unikátna v tom, že rozvíja všestranné zručnosti dieťaťa. Nielen, že ho môžu ťahať a zdokonaľovať si tak svoje prvé krôčiky, ale je tiež vybavený otvormi, do ktorých dieťa musí vkladať zvieratká ako pasažierov. To naopak rozvíja intelekt, logické myslenie, jemnú motoriku a vaša ratolesť sa tak naučí poznávať zvieratká. Auto je farebne namaľované, aby sa deti tiež naučili rozoznávať farby. Xylofón, umiestnený na streche auta, podporuje sluch a muzikantské vlohy. Doprajte dieťaťu zábavu a učenie v jednom. Určené pre deti od 2 rokov. Rozmery: 24 × 13,5 × 18,5 cm.m